Hakkımızda

Sektörel deneyim,
yenilikçi çözümler

HES MOTORS’A HOŞGELDİNİZ

HES Marka Grup çatısı altında yer alan HES Motors olarak, otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yurtiçi ve yurtdışındaki operasyonel gücümüzden yola çıkarak, profesyonel ekibimiz ve partnerimizle, birçok farklı kategoride hizmetler sunuyoruz.

Elektrikli otomobil şarj çözümleri alanında, doğru ürün, doğru bütçeleme anlayışıyla çıktığımız yolda, yenilikçi ve ihtiyaca uygun projelendirmeler yapıyor, profesyonel partnerimizle her marka araç ile uyumlu şarj istasyonları inşa ediyoruz. Son teknolojiye sahip ve uzaktan güncellenebilen şarj istasyonları ile, evlerin yanı sıra oto tamir merkezleri, AVM’ler, otoparklar gibi e-şarj ihtiyacı olabilecek tüm lokasyonlarda hizmet veriyor, yüksek kapasiteli, güvenli, tasarruflu e-şarj üniteleri ile hem bireysel, hem de kurumsal kullanıcılara e-şarj çözümleri sunuyoruz.

Araç alım satımı ve kiralama alanlarında aracılık hizmetlerinin yanı sıra, teknik destek ve danışmanlık desteği veriyoruz. Hayat standartlarına, beklentilere ve bütçeye hitap eden kara ve deniz taşıtlarının alım satımında, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamız ile taleplerinize en uygun seçenekleri buluyoruz.

HES Motors olarak, otomotiv endüstrisinde memnuniyet odaklı, inovatif çözümler sunmaya devam edeceğiz.

HİZMETLERİMİZ

* Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve İstasyon Ağ Çözümleri

  • Bireysel Şarj İstasyonları
  • Ticari-Kurumsal Şarj İstasyonları
  • Operatör Yazılım Paketi
  • Ağ Yönetimi
  • Keşif, Montaj ve Bakım

* Taşıt Hizmetleri