Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve İstasyon Ağ Çözümleri

Elektrikli otomobil kullanım oranı, tüm dünyada ve Türkiye’de giderek yükselen bir grafiğe sahip. Otomotiv sektöründe geleceğin enerji çözümü olarak anılan elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte, elektrikli araç şarj çözümleri, hem bireysel hem halka açık yaşam alanları için uzun vadede en önemli ihtiyaçlardan biri haline gelecek. HES Motors olarak, otomotiv sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizi,  operasyonel gücümüz ve servis ağımızla birleştirerek farklı hizmet modellerine uygun, kullanıcı dostu elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri sunuyoruz.

Bireysel ve ticari kullanım ihtiyaçlarına yönelik elektrikli araç şarj istasyonları için, teknik altyapı ve beklentileri karşılayacak yazılım ve donanımla projelendiriyor, alanında profesyonel saha partnerlerimizle birlikte hayata geçiriyoruz. Şarj istasyonlarının teknolojik altyapısının inşasında, operatör yazılım paketlerinin kurulumu ile ağ yönetimi kurulumunun profesyonel standartlarda olmasını önemsiyor ve en iyi kullanıcı deneyiminin ortaya çıkmasını amaçlıyoruz. Satış sonrası hizmetler kapsamında bakım, güncelleme gibi teknik işlemleri profesyonel saha ekibimizle yönetiyoruz.

Yenilikçi, özgür ve yeşil enerji modelinde sunduğumuz çözümler ile otomotiv sektörünün dönüşümde, doğru iş birlikleri ile öncü markalardan biri olmayı hedefliyoruz.